?

Log in

No account? Create an account

Previous 10 | Next 10

Mar. 17th, 2011

Cosmic Macaque

punker_vague

Діма Кумар: «Тостер – це такий собі відносний панк-рок…»За останні роки, легендарна група Тостер «реанімовувалася» декілька разів – на своє десятиліття (на фесті Спрага), на великому панк-концерті з росіянами СМЕХ (в Київі), минулого року – на сьомій Руйнації і на 2й Лінії Втечі в Депо.
Менше ніж за три тижні Тостер вкотре реанімується на весняній Руйнації 9, і фанати матимуть змогу не тільки відірватися під старі хіти, а й почути НОВІ пісні гурту.
Вокаліст гурту Дмитро Кумар люб’язно зголосився поговорити про це і також розказати про інші свої проекти.
Читати даліCollapse )

Mar. 8th, 2011

plotnik82

liholesie_rock

Новый клип ЛихоЛесья «Сталкер»«Термин «сталкер» заимствован из произведения братьев Стругацких «Пикник на обочине», в последствии экранизированном Андреем Тарковским. Сталкерами называли проводников в так называемую «зону посещения», в место исполнения желаний. В нашей повседневной жизни сталкеры - это такие события (сродни векторам движения), которые в дальнейшем определяют нашу судьбу. Думаю каждый, присмотревшись к своей жизни поймёт, что всё в ней было совсем не случайно и так, как должно было быть. Песня и клип посвящены величию Промысла Божьего в жизни каждого живого существа».
Дмитрий Дубров.

Весенние концерты:
18.03 - Луцк, 19.03 - Тернополь, 20.03 - Хмельницкий, 25.03 - Сумы, 26.03 - Полтава, 27.03 - Харьков, 8.04 - Горловка, 9.04 - Краматорск, 10.04 - Горловка, 15.04 - Киев, 17.04 - Одесса.


http://liholesie.ru

Feb. 21st, 2011

Devilac

punker_vague

9 квітня у Львові відбудется наймасштабніший рок-фестиваль західної України - Руйнація ІХДетальна інформація...Collapse )

Jan. 25th, 2011

Cosmic Macaque

punker_vague

ExКАРНА: «Ми не розпалися, а просто переродилися...»
На піку творчого піднесення, після презентації другої студійної платівки з однойменною назвою, франківський гурт КАРНА оголосив завершення своєї творчої діяльності…здавалось би все?
…втім на фестивалі Rock In Love (що пройде у Львові напередодні дня Святого Валентина 12 лютого) одним з хедлайнерів заявлено гурт з назвою ЕхKARNA, до складу якого увійдуть Олег Білоус (ударні), Макс Маслак (бас), Олексій Ярош (вокал/гітара) і сесійний гітарист Андрій Дем’янов.

Чи стане цей гурт оновленою КАРНОЮ, чи хлопці продовжать працювати в тій самій концепції – надалі розмова з музикантами…

Jan. 11th, 2011

Cosmic Macaque

punker_vague

12 лютого у Львові відбудеться фестиваль ROCK in LOVE
В цей День рани заживають!
В стародавні часи, недалеко від Риму, жив єпископ Тернійскій (Валентин). Він, як священик вінчав молоді пари всупереч наказам Клавдія Другого, який у кожному самотньому неодруженому чоловікові бачив тільки свого солдата, за що Валентин був ув'язнений у в'язницю, а 14 лютого 270 р. спалений...


Детальна інформація!Collapse )

Jan. 1st, 2011

Cosmic Macaque

punker_vague

Львовские гаражники «Uncle Boo» выложили в сеть EP «Тра*айся!»

Львовские гаражники «Uncle Boo» выложили в сеть EP «Тра*айся!»Группа Uncle Boo сфомировалась летом уходящего года. Ребята неплохо «стартанули» альбомом «1», а вживую дебютировали на рок-фестивале Old Friends Fest (что прошел 18 декабря во Львове).

«Мы дарим вам нашу вторую студийную пластинку, с эпатажным названием – «Тра*айся!».
Вообще «Тра*айся!» задумывалась как новогодний сингл. Однако, у нас накопилось много нового материала, который мы и оформили в этот концептуальный мини-альбом.
В плане музыки мы остались верны любимому гаражному звучанию и окрасили его примесями панка, рок-н-ролла и альтернативы.»


Треклист и ссылки, чтоб скачатьCollapse )


Dec. 17th, 2010

rabbit run 2

punker_vague

АННА: «В нашій теперішній музиці, ми один на один з публікою.»Підходить до завершення «Срібний тур» гурту АННА в підтримку їхньої другої студійної платівки «Срібна Змія». У рідному Львові рокери запрезентують альбом в рамках фестивалю Old Friends Fest, що відбудеться вже післязавтра. Про тур і нову платівку я поспілкувався з вокалістом і барабанщиком АННИ – Віктором Новосьоловим і Вадимом Баюком.

Читати розмову...Collapse )

Nov. 17th, 2010

plotnik82

liholesie_rock

Концерт ЛихоЛесья в «Паутине» 12.11.10

Статья о концерте и видео в хорошем качестве
http://liholesie.ru/news/pautina_121110
Nov. 16th, 2010

Cosmic Macaque

punker_vague

18 грудня, м. Львові, OLD FRIENDS FEST за участю:

Афіша і інформаціяCollapse )

Oct. 20th, 2010

Cosmic Macaque

punker_vague

Святослав Румежак: «Люди хочуть концерти з фірмовими командами!»

Останнім часом помічаємо гідну тенденцію: організатори масштабних львівських фестивалів запрошують доволі потужних хедлайнерів. Варто тільки згадати позаминуле Старе Місто (Gogol Bordello, СПЛИН), цьогорічні Руйнації (Психея, Caliban) та навіть локальні панк-концерти, на яких час від часу «рубають» американці та італійці.
От і тепер, вже наступного тижня, до нас завітають відомі і дуже серйозні дядьки з сонячної Італії – команда SADIST.
Ця група являється однією з родоначальників і грандів progressive death metal у світі.
Завітають вони на All Metals Eve, напевно наймасштабніше святкування Хеловіну у Західній Україні. Дійство відбуватиметься в «Романтику» протягом 14 годин і його відвідувачі зможуть насолодитися величезною кількістю живої метал-музики, запальних танців тощо.
Святослав Румежак, головний організатор цьогорічного Хеловіну у Львові люб’язно зголосився розкрити деякі таємниці його організації і описати своє бачення просування європейської сцени ближче до нашого міста.
Святослав, привіт! На твою думку, наша публіка доросла до того, щоби їй привозили Європейські команди?Collapse )

Previous 10 | Next 10